yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası

DUVARA MONTE YAZI TAHTASI

Duvara Monte Yazı Tahtası: Duvara Monte Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Beton, alçıpan ve ytong duvarlara kolaylıkla monte edilebilmektedir.
btn
yazı tahtası

TEKERLEKLİ YAZI TAHTASI

Tekerlekli Yazı Tahtası: Tekerlekli Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Tekerlekli yazı tahtalarının tek taraflı ve çift taraflı olarak iki farklı modeli mevcuttur.
btn
yazı tahtası

TELESKOPİK AYAKLI YAZI TAHTASI

Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası: Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Teleskopik ayaklı yazı tahtalarının boyları ayarlanabilmektedir ve ayakları kapana bilmektedir.
btn
yazi tahtası

FLİPCHART YAZI TAHTASI

Flipchart Yazı Tahtası: Flipchart Yazı Tahtaları beyaz yüzey olarak tek renkten üretilmekte olup, beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır.
Flipchart yazı tahtalarının tekerlekleri olup hareket kabiliyeti oldukça geniştir. Yükseklik ayarı mevcut olup 180 dereceye kadar meyim verilebilmektedir.
btn
yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası

KAPAKLI YAZI TAHTASI

Kapaklı Yazı Tahtası: Kapaklı Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Kapakları açıldığında çok geniş bir yazı alanı ortaya çıkmakta olup, kapakların içi ve dışı farklı renklerden üretilebilmektedir.
btn
yazi tahtası

ÇİZGİLİ YAZI TAHTASI

Çizgili Yazı Tahtası: Çizgili Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Laminat yazı tahtalarında nota çizgileri modele göre kesilerek veya baskı yapılarak oluşturulur.
btn
yazi tahtası

GİYOTİN YAZI TAHTASI

Giyotin Yazı Tahtası: Giyotin Yazı Tahtaları 3 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır. Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Sadece emaye yüzey olarak üretilmektedir. Yukarı aşağı ters yönlü hareket eden iki farkı yazı tahtasından oluşmaktadır.
btn
yazi tahtası

ÜÇGEN YAZI TAHTASI

Üçgen Yazı Tahtası: Üçgen Yazı Tahtaları 4 renkten üretilmekte olup, bunlar beyaz yazı tahtası, yeşil yazı tahtası, siyah yazı tahtası ve mavi yazı tahtasıdır.
Beyaz renk yazı tahtası dışındaki tüm renkteki yazı tahtaları tebeşirle yazılmakta olup beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır.
Çift tarafı yazı tahtası olup, yüksekliği teleskopik ayakları ile ayarlanabilmektedir.
btn
yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası yazi tahtası

YAZI TAHTASI AKSESUARLARI

Flipchart
Kağıdı
Tebeşir Manyetik Tut Yazı Tahtası
Kalemi
Yazı Tahtası
Silgisi
Yazı Tahtası
Kalemliği
btn
yazi tahtası

CAM YAZI TAHTASI

Cam Yazı Tahtası: Cam yazı tahtaları daha çok ofisler için farklı ve estetik bir seçenek olarak üretilmiş yazı tahtası modelidir. Farklı renk seçenekleri mevcut olup, siparişe göre üretilip sevk edilmektedir.
btn
yazi tahtası

SATRANÇ YAZI TAHTASI

Santraç Yazı Tahtası: Satranç tahtaları duvara monte ve mobil tekerlekli - ayaklı satranç tahtası olarak iki modelde üretilmektedir.
btn
yazi tahtası

SÜRGÜLÜ YAZI TAHTASI

Sürgülü Yazı Tahtası: Sürgülü yazı tahtası karma renklerden üretebilmektedir. Komple beyaz yazı tahtası, beyaz taban yeşil veya mavi kapak yazı tahtası veya yeşil-mavi taban ve beyaz kapak olarak üretilemektedir.
btn
yazi tahtası

ASANSÖRLÜ
YAZI TAHTASI

Asansörlü Yazı Tahtası: Asansör yazı tahtası duvara monte asansör yazı tahtası ve mobil tekerlekli asansör yazı tahtası olarak beyaz-yeşil ve mavi olarak üç farklı renkte üretilmektedir.
btn
YAZI TAHTASI BİLGİ BANKASI

BEYAZ YAZI TAHTASI

Beyaz Yazı Tahtası yazı tahtası kalemi ile kullanılan yazı tahtası modelidir. Yazı tahtasının yüzey rengi beyazdır. Laminat, manyetik ve emaye yazı tahtası yüzeylerin hepsinde kullanılır.
Beyaz yazı tahtası renk tonları laminat, manyetik ve emaye yazı tahtasında farklılık göstermektedir.
btn

YEŞİL YAZI TAHTASI

Yeşil Yazı Tahtası tebeşir ile kullanılan yazı tahtası modelidir. Yazı tahtasının yüzey rengi yeşildir. Laminat ve emaye yazı tahtası yüzeylerin ikisinde de kullanılır.
Yeşil yazı tahtası renk tonları laminat, ve emaye yazı tahtasında farklılık göstermektedir.
btn

MAVİ YAZI TAHTASI

Mavi Yazı Tahtası tebeşir ile kullanılan yazı tahtası modelidir. Yazı tahtasının yüzey rengi mavidir. Sadece emaye yazı tahtası yüzeylerinde kullanılır. btn

SİYAH YAZI TAHTASI ( KARA TAHTA )

Tebeşir ile kullanılan yazı tahtası modelidir. Yazı tahtasının yüzey rengi siyahtır. Sadece laminat yazı tahtası yüzeylerinde kullanılır.
Nostaljik bir görünüşe sahip olup, siyah renginden dolayı tebeşir izini yazı tahtası yüzeyinde belli etmektedir.
btn

YAZI TAHTASI FİYATLARI

Yazı tahtası fiyatları, yazı tahtasının çeşidine, yüzeyine, rengine ve büyüklüğüne göre değişmektedir.
En uygun fiyatlı yazı tahtası çeşidi duvara monte yazı tahtasıdır. Yüzey kalitesine göre en uygun fiyatlı yazı tahtası ise laminat yüzey yazı tahtasıdır.
btn

YAZI TAHTASI KURULUMU

Yazı tahtası kurulumu modele göre değişiklik göstermektedir. Duvara monte yazı tahtaları vida yardımıyla duvara monte edilmesi ile montajı gerçekleştirilir.
Teleskopik ayaklı yazı tahtaları ise halihazırda kurulu olup, ayaklarının mandal açılarak çıkartılması yeterlidir.
Mobil yazı tahtalarında ise kurulum ilk başta iskeletinin vidalar yardımıyla birleştirilmesiyle gerçekleşir.
btn

YAZI TAHTASI KULLANIMI

Yazı tahtası kullanımı oldukça basit olup, renkli yazı tahtaları tebeşirle, beyaz yazı tahtaları ise yazı tahtası kalemi ile kullanılmaktadır.
Laminat yüzey yazı tahtalarına sıvı değdirilmemesi önem arz etmekte olup, emaye yazı tahtalarının genel temizliği hafata da veya iki haftada bir genel hassas yüzey sıvı temizleyiciler veya
cam silme sıvıları ile gerçekleştirilebilmektedir.
btn

YAZI TAHTASI ÇEŞİTLERİ

Yazı tahtaları kullanım amaçlarına göre çeşitlendirilmiştir. Okullarda kullanılan yazı tahtaları ağırlıklı olarak duvara monte olup, ofisler ise daha çok ayaklı ve mobil tekerlekli yazı tahtası tercih etmektedir. btn

YAZI TAHTASI YÜZEYLERİ

Yazı tahtaları yüzey kalitesi olarak üçe ayrılır. Bunlar Laminat yüzey yazı tahtası, manyetik yüzey yazı tahtası, emaye yüzey yazı tahtası ve cam yüzey yazı tahtasıdır.
Laminat yazı tahtaları 2 sene garantiye, manyetik yüzey yazı tahtaları 2 sene, emaye yazı tahtaları 50 sene, cam yazı tahtaları ise ömür boyu garantiye sahiptir.
btn

LAMİNAT YAZI TAHTASI

Laminat yazı tahtaları, yazı tahtasının yüzeyinin laminat kaplama olmasından dolayı bu isimle adlandırılmaktadır.
2 yıl standart garantisi olup, krem beyaz renk tonundadır.
btn

MANYETİK YAZI TAHTASI

Manyetik yazı tahtaları, yazı tahtası yüzeyinin manyetik özellik sağlayan sac kaplama olmasından dolayı bu isimle adlandırılmaktadır.
2 yıl standart garantisi olup, şeker beyaz renk tonundadır.
btn

EMAYE YAZI TAHTASI

Emaye yazı tahtaları, yazı tahtası yüzeyinin çelik seramik yüzey emaye kaplanmasından dolayı bu isimle adlandırılmaktadır.
25 ila 50 yıl standart garantisi olup, yarı mat beyaz renk tondadır.
btn

CAM YAZI TAHTASI

Cam yazı tahtaları, yazı yazılan yüzeyin camdan yapılmasından dolayı bu isimle adlandırılmaktadır.
Cam yazı tahtaları ömür boyu yüzey garantisine sahip olup, manyetik ve standart modelde üretilmektedir.
btn

YAZI TAHTASI ÜRETİM

Yazı tahtası üretimi yüzey hammaddesinin temin edilmesiyle başlar. Sunta ve MDF üzerine preslenen yazı tahtası yüzeyi çerçeveler dönülerek, yazı tahtasının çeşidine göre kasalarına monte edilir. btn

ÖZEL ÖLÇÜ YAZI TAHTASI

Yazı tahtası ölçüleri en çok tercih edilen yazı tahtaları hesaba katılarak standart olarak üretilmektedir.
Standart ölçü dışında yazı tahtası üretimi duvara monte, kapaklı, çizgili ve ayaklı yazı tahtası modellerinde kalıp ölçüleri dâhilinde yapılabilmektedir.
btn